[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   
 
Kmita Zabierzów

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Kmita Zabierzów Ludowy Klub Sportowy Kmita Zabierzów
Rok założenia: 1936
Barwy: biało-czarne
Adres: Sportowa 2, 32-080 Zabierzów
telefon: (12) 285-15-62 w. 26, faks: 269-17-01
WWW: http://www.kmitazabierzow.pl (nieoficj.)
Stadion: Gminny Stadion Sportowy
pojemność - 1 000 miejsc (320 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Tomasz Janik
Trener: Jerzy Kowalik (od lipca 2005)


Sukcesy

14. miejsce w II lidze - 2006/07
 
Kadra


Bramkarze: Mariusz Różalski (07.08.84, 197/81, Krakus Nowa Huta), Rafał Brzeziański (13.02.85, 184/75, Cracovia, J -> Cracovia II), Michał Kula (18.11.83, 192/86, W, Szczakowianka Jaworzno), Michał Wilczyński (11.08.86, 182/76, W, Igloopol Dębica).
Obrońcy: Piotr Bagnicki (10.12.80, 190/90, Proszowianka Proszowice), Marcin Giza (01.04.77, 180/84, Proszowianka Proszowice, J -> Puszcza Niepołomice), Krzysztof Krauz (30.12.76, 177/71, Górnik Wieliczka), Rafał Jędrszczyk (26.10.78, 183/85, Proszowianka Proszowice), Dariusz Gawęcki (04.09.83, 184/88, Świt Krzeszowice), Paweł Wasilewski (21.05.82, 185/89, Dalin Myślenice), Marcin Zontek (06.03.05, 175/75, Wisła II Kraków), Grzegorz Kaliciak (10.03.75, 192/80, W, Garbarnia Kraków), Marián Kočiš (16.01.74, SVK, 189/83, W, Lubań Maniowy).
Pomocnicy: Maciej Bębenek (22.09.84, 172/67, Olimpic Kraków), Krzysztof Filipczak (24.09.75, 172/70, Świt Krzeszowice), Waldemar Dzierżanowski (25.02.76, 187/84, Garbarnia Kraków, J -> LKS Nieciecza), Paweł Szwajdych (05.07.83, 182/77, Cracovia), 170/69, Dariusz Zawadzki (18.06.82, 180/78, Tłoki Gorzyce), Łukasz Broź (17.12.85, 179/69, Mamry Giżycko), Rafał Drobny (13.10.85, 181/76, Jordan Jordanów, J -> Dalin Myślenice), Mateusz Gajek (02.05.86, 170/76, W, Wisła II Kraków), Konrad Podobiński (07.07.88, 176/74, W, Cracovia II).
Napastnicy: Artur Czerwiec (15.04.76, 181/76, Cracovia), Paweł Gawęcki (20.06.80, 177/75, Świt Krzeszowice, J -> Świt Krzeszowice), Piotr Mazurkiewicz (16.03.84, 180/72, Tłoki Gorzyce, J -> Stal Mielec), Daniel Dubicki (25.05.75, 176/72, Podbeskidzie Bielsko-Biała, J), Piotr Chlipała (14.07.77, 183/78, W, Fablok Chrzanów), Benson Ejike Anih (22.12.81, NGA, 171/75, W, Szczakowianka Jaworzno), Wojciech Ankowski (27.12.79, 180/81, W, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie).
 
Uwagi

• Nazwy: (1936) filia TS "Wisła" Kraków -> (?) LZS Zabierzowianka -> (?) LKS Kmita
• Od rundy wiosennej 2006/07 do października 2007 klub występował pod nazwą sponsora Tiger Kmita Zabierzów.
 
Dane z sezonu: 2005/06
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Liga okręgowa 2001/2002, grupa: Kraków
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Małopolski ZPN - Kraków
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Kraków
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Małopolski ZPN - Kraków
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Małopolski ZPN
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: małopolska (Kraków)
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Małopolski ZPN - Kraków
   2003/04 - Baraże o udział w III lidze, grupa: 4
   2004/05 - III liga 2004/2005, grupa: 4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie)
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Małopolski ZPN - Kraków
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Małopolski ZPN
   2005/06 - III liga 2005/2006, grupa: 4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie)
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Małopolski ZPN - Kraków
   2006/07 - II liga 2006/2007
   2006/07 - Baraże o udział w II lidze
   2007/08 - II liga 2007/2008
   2007/08 - Remes Puchar Polski 2007/2008
   2008/09 - I liga 2008/2009
   2008/09 - Remes Puchar Polski 2008/2009
   2009/10 - III liga 2009/2010, grupa: małopolsko-świętokrzyska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Kraków
   2009/10 - Remes Puchar Polski 2009/2010
   2010/11 - III liga 2010/2011, grupa: małopolsko-świętokrzyska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Kraków
   2011/12 - Liga okręgowa 2011/2012, grupa: Kraków I
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Kraków
   2012/13 - Liga okręgowa 2012/2013, grupa: Kraków I
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Kraków
   2013/14 - Liga okręgowa 2013/2014, grupa: Kraków II
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Kraków
   2014/15 - Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Kraków II
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Kraków
   2015/16 - Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Kraków II
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Kraków
   2016/17 - Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Kraków II
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Kraków
   2017/18 - Liga okręgowa 2017/2018, grupa: Kraków II
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Kraków
   2018/19 - Klasa A 2018/2019, grupa: Kraków II
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Kraków
   2019/20 - Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Kraków II
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Kraków

 

Napisz do nas