[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Ruch Wysokie Mazowieckie Miejski Klub Sportowy Ruch Wysokie Mazowieckie
Rok założenia: 1955
Barwy: biało-niebieskie
Adres: 1 Maja 14, 18-200 Wysokie Mazowieckie
telefon: (86) 275-49-93
WWW: http://www.ruchwysmaz.pl (oficj.)
Stadion: pojemność - 1 500 miejsc (999 siedzących) / oświetlenie - 500 lx / boisko - 105 m x 68 m
Prezes: Bogusław Bieliński
Trener: Dariusz Jurczak (od 1 lipca 2019)


Sukcesy

Puchar Polski - Podlaski ZPN - 2005/06, 2006/07
6. miejsce w II lidze - 2008/09
 
Kadra


Bramkarze: Eryk Niemira (12.11.97, 195/88), Rafał Rakowiecki (20.05.87, 185/83), Hubert Stanisławski (04.04.01).
Obrońcy: Bartłomiej Gromek (28.06.96, 177/66), Rafał Kujawa (30.04.99), Wojciech Kuriata (01.10.96, 176/70, Wigry Suwałki), Patryk Pasko (28.07.92), Kamil Stankiewicz (02.10.88, 192/80), Jan Zysik (19.09.00).
Pomocnicy: Paweł Brokowski (08.02.96), Damian Decewicz (20.07.97, 180/70, KS Wasilków), Bartosz Dworakowski (28.07.02), Michał Grochowski (25.08.97, 177/71), Michał Hryszko (25.05.89, 181/70, Olimpia Zambrów), Eryk Matus (13.04.01, 181/70, Jagiellonia Białystok (juniorzy)), Wahe Mnacakanjan (13.09.02, ARM/POL, 183/78, Olimpia Grudziądz), Patryk Przemielewski (22.03.99, KS Grabówka), Daniel Samluk (07.11.96, 186/67), Kacper Skibko (05.06.99, 181/77), Mariusz Wierzbowski (24.02.98, 176/68, Victoria Sulejówek).
Napastnicy: Rafał Babul (06.04.97, 185/70), Grzegorz Makal (19.11.93, 180/77), Maciej Radaszkiewicz (19.07.97, 188/80, Mazur Ełk).
 
Uwagi

• Nazwy: (1955) Ruch Wysokie Mazowieckie [fuzja Gwardii i Ogniwa] -> (1957) Ruch-Budowlani Wysokie Mazowieckie -> (1961) LZS [Ludowy Zespół Sportowy] Społem Wysokie Mazowieckie -> (1964) LKS [Ludowy Klub Sportowy] Ruch Wysokie Mazowieckie -> (1967) Międzyzakładowy Klub Sportowy Ruch Wysokie Mazowieckie -> (1992) KS Ruch Wysokie Mazowieckie -> (22 lipca 1996) KS Mlekovita-Ruch Wysokie Mazowieckie -> (7 lipca 2000) KS Mlekovita Wysokie Mazowieckie -> (2006) KS Freskovita Wysokie Mazowieckie -> (2010) KS Ruch Wysokie Mazowieckie -> (?) MKS Ruch Wysokie Mazowieckie
 
Dane z sezonu: 2019/20
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - IV liga 2001/2002, grupa: podlaska
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Podlaski ZPN
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: podlaska
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Podlaski ZPN
   2003/04 - III liga 2003/2004, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Podlaski ZPN
   2003/04 - Baraże o udział w III lidze, grupa: 1
   2004/05 - III liga 2004/2005, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Podlaski ZPN
   2005/06 - III liga 2005/2006, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Podlaski ZPN
   2006/07 - III liga 2006/2007, grupa: 1
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Podlaski ZPN
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007
   2007/08 - III liga 2007/2008, grupa: 1
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Podlaski ZPN
   2007/08 - Remes Puchar Polski 2007/2008
   2008/09 - II liga 2008/2009, grupa: wschodnia
   2009/10 - II liga 2009/2010, grupa: wschodnia
   2009/10 - Remes Puchar Polski 2009/2010
   2010/11 - II liga 2010/2011, grupa: wschodnia
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: podlaska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Podlaski ZPN
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012
   2012/13 - Klasa A 2012/2013, grupa: podlaska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Podlaski ZPN
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: podlaska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Podlaski ZPN
   2014/15 - IV liga 2014/2015, grupa: podlaska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Podlaski ZPN
   2015/16 - IV liga 2015/2016, grupa: podlaska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Podlaski ZPN
   2016/17 - III liga 2016/2017, grupa: I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Podlaski ZPN
   2017/18 - Saltex IV liga 2017/2018, grupa: podlaska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Podlaski ZPN
   2018/19 - III liga 2018/2019, grupa: I
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Podlaski ZPN
   2019/20 - III liga 2019/2020, grupa: I
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Podlaski ZPN

 

Napisz do nas