[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

ITS Jeziorak Iława Iławskie Towarzystwo Sportowe Jeziorak Iława
Rok założenia: 2014
Barwy: niebiesko-białe
Adres: Sienkiewicza 1, 14-200 Iława
telefon: (601) 671-603, (604) 757-526
WWW: http://www.jeziorakilawa.pl/ (oficj.)
Stadion: Stadion Miejski
pojemność - 5 000 miejsc (4 200 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 103 m x 68 m
Prezes: Andrzej Sobiech (od 14 czerwca 2015)
Trener: Wojciech Figurski (od lipca 2015)


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Kamil Jędrzejewski (09.12.89), Dawid Mazurowski (28.05.00), Grzegorz Sobiech (13.02.85).
Obrońcy: Tomasz Kaszlewicz (17.08.96), Grzegorz Ostanek (31.01.89), Dawid Kowalski (03.02.89), Michał Foj (30.09.99), Krzysztof Kressin (25.01.88), Jakub Słomski (16.03.00), Kordian Wantowski (25.11.99).
Pomocnicy: Paweł Burny (27.04.98), Łukasz Święty (21.10.99), Jakub Gula (25.07.00), Remigiusz Parulis (17.11.97), Daniel Madej (28.10.82), Aleksander Krajewski (13.07.95), Radosław Galas (08.04.00), Jarosław Rzeźnikiewicz (11.12.82), Radosław Mazurowski (19.09.99), Filip Owczarek (03.09.00).
Napastnicy: Wojciech Figurski (13.06.84), Rafał Kuchnik (13.09.84), Mateusz Wojtczuk (11.03.00), Łukasz Suchocki (03.02.87).
 
Uwagi

• Nazwy: (2014) ITR [Iławskie Towarzystwo Rekreacyjne] Iława -> (2015) ITR [Iławskie Towarzystwo Rekreacyjne]Jeziorak Iława -> (2016) ITS [Iławskie Towarzystwo Sportowe] Jeziorak Iława
 
Dane z sezonu: 2017/18
Zobacz także dane z sezonu: 2018/19
W drużynie grali m.in.: Błażej Caban, Jarosław Chodowiec, Piotr Ciurkowski, Patryk Czarnota, Wojciech Figurski, Kamil Jędrzejewski, Grzegorz Kochalski, Dawid Kowalski, Krzysztof Kressin, Dawid Ksiuk, Arkadiusz Kuciński, Daniel Madej, Łukasz Malanowski, Grzegorz Ostanek, Piotr Rybkiewicz, Jarosław Rzeźnikiewicz, Paweł Sagan, Grzegorz Sobiech, Łukasz Suchocki.
 
Rozgrywki z udziałem
   2014/15 - Klasa B 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2014/15 - Baraże o udział w klasie A, grupa: warmińsko-mazurska
   2015/16 - Klasa B 2015/2016, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - Klasa A 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: warmińsko-mazurska II
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: warmińsko-mazurska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

Napisz do nas