[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Start Otwock Otwocki Klub Sportowy Start Otwock
Rok założenia: 1924
Barwy: żółto-czarne
Adres: Sportowa 1, 05-400 Otwock
telefon: (22) 779-24-26
WWW: http://www.oksotwock.pl (oficj.)
Stadion: im. Tadeusza Ślusarskiego
pojemność - 3 000 miejsc (1 200 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 98 m x 68 m
Prezes:
Trener: Bartosz Bobrowski (od stycznia 2015), Piotr Zasada (od 4 października 2015), Aneta Gójska (od 2016)


Sukcesy

3. miejsce w II lidze - 2008/09
1/8 finału Pucharu Polski - 2009/10
 
Kadra


Bramkarze: Emil Anusiewicz (10.12.90, 190/85, Polonia 1912 Leszno), Damian Krzyżewski (02.02.94, 191/86, J -> Ursus Warszawa), Patryk Przybysz (06.06.98, juniorzy), Jakub Rosłaniec (29.09.98, W, rezerwy).
Obrońcy: Mikołaj Adamiak (26.09.98, 184/82), Bartosz Bobrowski (24.08.87, 176/70, J -> Victoria Sulejówek), Tomasz Borys (19.06.91, 193/86, Chełmianka Chełm), Filip Hrynkiewicz (12.05.96, W, Victoria Sulejówek), Kacper Jadacki (03.06.96, 190/80, Jagiellonia II Białystok, J -> Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Mariusz Jawnik (09.10.98, W, rezerwy), Tomasz Karaś (23.08.82, 185/81), Tomasz Kęsek (15.01.91, W, rezerwy), Bolesław Kobrzyński (10.07.96, 184/82), Szymon Maruszewski (02.04.95, 186/75, J -> Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Lekan Musbau (30.09.92, NGA, 180/74), Paweł Nowotka (12.12.84, 180/74, Błękitni Raciąż, J -> Błękitni Raciąż), Tomasz Śmierzyński (14.04.98).
Pomocnicy: Paweł Bylak (01.02.90, 176/65), Łukasz Choiński (10.01.85, 170/72, J -> Huragan Wołomin), Łukasz Góral (13.10.98), Jarosław Kęsek (26.04.84, 170/72), Martin Koćmierowski (20.04.96, 176/72, J -> Olimpia Zambrów), Tomasz Kolibowski (29.03.92, 174/69, Sokół Ostróda), Sebastian Kowalczyk (23.02.99, 173/65, juniorzy), Krzysztof Lach (02.01.97, W, Olimpia Warszawa), Filip Łuszczyński (20.11.94, 180/66), Paweł Marciszek (01.08.98, juniorzy), Bartosz Mroczek (16.10.94, 177/68, J -> MKS Ciechanów), Marcin Pazgier (15.05.98, W, rezerwy), Jakub Piekut (11.04.96, 192/78), Jakub Piotrzkowicz (07.02.98, 179/72, UMKS II Piaseczno), Jan Stolarski (22.08.94, 184/73, brak klubu), Mikołaj Tokaj (09.09.89, 184/79, J -> Huragan Wołomin), Rafał Wiśniowski (20.09.94, 176/71, J -> KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)), Artur Zabłocki (04.07.97, W, Dolcan II Ząbki), Piotr Żarów (06.02.95, 184/76, brak klubu).
Napastnicy: Dawid Brewczyński (05.11.94, 178/73, J -> KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)), Rafał Długosz (18.04.94, W), Adrian Hagno (16.05.93, 180/75, Promnik Łaskarzew).
 
Dane z sezonu: 2015/16
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Liga okręgowa 2001/2002, grupa: Siedlce
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Mazowiecki ZPN
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Siedlce
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Mazowiecki ZPN
   2003/04 - V liga 2003/2004, grupa: mazowiecka (południe)
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Mazowiecki ZPN
   2004/05 - V liga 2004/2005, grupa: mazowiecka (południe)
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Mazowiecki ZPN
   2005/06 - V liga 2005/2006, grupa: mazowiecka (południe)
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Mazowiecki ZPN
   2006/07 - IV liga 2006/2007, grupa: mazowiecka
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Mazowiecki ZPN
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: mazowiecka
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Mazowiecki ZPN
   2007/08 - Remes Puchar Polski 2007/2008
   2007/08 - Baraże o awans do II ligi
   2008/09 - II liga 2008/2009, grupa: wschodnia
   2008/09 - Baraże o udział w I lidze
   2009/10 - II liga 2009/2010, grupa: wschodnia
   2009/10 - Remes Puchar Polski 2009/2010
   2010/11 - II liga 2010/2011, grupa: wschodnia
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011
   2011/12 - III liga 2011/2012, grupa: łódzko-mazowiecka
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Mazowiecki ZPN
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012
   2012/13 - III liga 2012/2013, grupa: łódzko-mazowiecka
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Mazowiecki ZPN
   2013/14 - III liga 2013/2014, grupa: łódzko-mazowiecka
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Mazowiecki ZPN
   2014/15 - III liga 2014/2015, grupa: łódzko-mazowiecka
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Mazowiecki ZPN
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: łódzko-mazowiecka
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Mazowiecki ZPN
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: mazowiecka (południe)
   2017/18 - Klasa A 2017/2018, grupa: Warszawa II
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa
   2018/19 - Klasa A 2018/2019, grupa: Warszawa II
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa
   2019/20 - Klasa A 2019/2020, grupa: Warszawa II
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa

 

Napisz do nas