[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Legia II Warszawa Klub Piłkarski Legia Warszawa Sportowa Spółka Akcyjna
Rok założenia: 1916
Data założenia spółki: 12 lutego 1997
Barwy: czerwono-biało-zielono-czarne
Adres: Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa
telefon: (22) 628-43-03, 621-83-36, faks: 621-82-61, 628-13-60
WWW: http://www.legia.com (oficj.)
http://www.legionisci.com (nieoficj.)
Stadion: pojemność - brak danych / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Bogusław Leśnodorski (od 10 grudnia 2012)
Trener: Krzysztof Dębek (od czerwca 2015)


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Maciej Bąbel (12.02.98), Józef Burta (20.09.99, W, juniorzy), Dominik Kąkolewski (04.06.96), Dawid Leleń (24.12.96, 185/80, J -> Gryf Wejherowo), Radosław Majecki (16.11.99, juniorzy, J -> pierwszy zespół), Tomasz Wróblewski (29.07.99, juniorzy).
Obrońcy: Mateusz Bondarenko (18.08.99, juniorzy), Mateusz Hołownia (06.05.98, 184/70, pierwszy zespół), Wojciech Kochański (23.04.96, 189/85, pierwszy zespół, J -> GKS Katowice), Przemysław Majewski (04.01.98, 177/69), Arkadiusz Najemski (12.01.96, 179/76), Bartosz Olszewski (08.01.99, juniorzy), Maciej Ostrowski (25.09.98, 180/70), Karol Potrzebowski (07.06.99, juniorzy), Eryk Rakowski (19.02.96, 177/71), Patryk Romański (19.01.99, juniorzy), Bartosz Skowron (07.03.97, 183/77), Marcel Stec (16.02.98, 178/64, juniorzy, J -> Stal Mielec), Bartłomiej Urbański (15.05.98, 174/61, MKS Polonia Warszawa), Mateusz Wieteska (11.02.97, 187/77, W, Dolcan Ząbki), Oskar Wojtysiak (07.11.99, juniorzy), Mateusz Żyro (28.10.98, 180/65).
Pomocnicy: Grzegorz Aftyka (02.02.98, 177/59), Eryk Agnyziak (02.10.99, juniorzy), Jakub Kamiński (23.02.99, juniorzy), Aleksander Karbowiak (21.02.97, 175/65), Filip Karbowy (03.09.97, 178/67), Miłosz Kozak (23.05.97, J -> Wigry Suwałki), Mateusz Leleno (01.02.98, 178/67), Arkadiusz Madeński (02.04.96, 172/67), Adrian Małachowski (10.03.98), Konrad Michalak (19.09.97, 174/61), Tomasz Nawotka (14.02.97, 178/72), Mateusz Olejarka (13.08.99, juniorzy), Kamil Orlik (03.08.99, juniorzy), Bartosz Rymek (29.05.99, juniorzy), Wiktor Sobczyk (29.03.98, W, juniorzy), Michał Suchanek (21.05.96, 182/76), Dawid Szałas (18.02.99, W, juniorzy), Miłosz Szczepański (22.03.98, 166/54), Jakub Szrek (25.08.97, 177/66), Sebastian Szymański (10.05.99, juniorzy), Sylwester Szymański (14.08.96, 177/72), Michał Trąbka (22.04.97, 173/67), Aleksander Waniek (09.08.98, 171/63), Mateusz Zawal (01.03.95, 185/77, pierwszy zespół), Bartosz Zychowicz (26.01.99, W, juniorzy).
Napastnicy: Kamil Anczewski (20.01.96, 179/73, pierwszy zespół, J -> Victoria Sulejówek), Piotr Cichocki (29.04.98, W, juniorzy), Patryk Czarnowski (19.05.98, 178/70), Michał Góral (02.08.99, W, UKS SMS Łódź (juniorzy)), Jacek Majda (21.06.99, juniorzy), Mikołaj Napora (13.02.98, 179/70, juniorzy), Eryk Więdłocha (02.04.97, 181/71, W, juniorzy).
 
Dane z sezonu: 2015/16
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - III liga 2001/2002, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Mazowiecki ZPN
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: mazowiecka
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Mazowiecki ZPN
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: mazowiecka
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Mazowiecki ZPN
   2004/05 - III liga 2004/2005, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Mazowiecki ZPN
   2005/06 - III liga 2005/2006, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Mazowiecki ZPN
   2006/07 - IV liga 2006/2007, grupa: mazowiecka
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Mazowiecki ZPN
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Mazowiecki ZPN
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Mazowiecki ZPN
   2008/09 - Remes Puchar Polski 2008/2009
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Mazowiecki ZPN
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Mazowiecki ZPN
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Mazowiecki ZPN
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Mazowiecki ZPN
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013
   2013/14 - III liga 2013/2014, grupa: łódzko-mazowiecka
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Mazowiecki ZPN
   2014/15 - III liga 2014/2015, grupa: łódzko-mazowiecka
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Mazowiecki ZPN
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: łódzko-mazowiecka
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Mazowiecki ZPN
   2016/17 - III liga 2016/2017, grupa: I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Mazowiecki ZPN
   2017/18 - III liga 2017/2018, grupa: I
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Mazowiecki ZPN
   2018/19 - III liga 2018/2019, grupa: I
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Mazowiecki ZPN
   2019/20 - III liga 2019/2020, grupa: I

 

Napisz do nas