|
Miejski Ludowy Klub Sportowy Budowlani Lubsko |
Rok założenia: 1949 |
Barwy: niebiesko-popielato-pomarańczowe |
Adres: 22 Lipca 48, 68-300 Lubsko |
telefon/faks: (68) 372-01-95 |
WWW: http://budowlani-lubsko.futbolowo.pl/ (nieoficj.)
|
Stadion: OSiR pojemność - brak danych / oświetlenie - brak / boisko - brak danych |
Prezes: |
Trener: |
|
Sukcesy
14. miejsce w III lidze - 1979/80
finalista Pucharu Polski - OZPN Zielona Góra - (4x) – 1978/79, 1985/86, 1989/90, 1991/92
|
|
Dane z sezonu: 2009/10
|
Zobacz także dane z sezonu:
2003/04
2004/05
2005/06
2006/07
2007/08
2008/09
2010/11
2011/12
2012/13
2013/14
2014/15
2015/16
2016/17
2017/18
2018/19
2019/20
2020/21
2021/22
2022/23
2023/24
|
W drużynie grali m.in.:
Aron Athenstadt, Mateusz Bondarenko, Michał Bondarenko, Albert Cipior, Tymoteusz Dynowski, Adrian Jeremicz, Kacper Lewicki, Karol Łyczko, Jakub Maczyński, Paweł Niewiadomski, Grzegorz Otocki, Jarosław Owsiany, Filip Piskuła, Adam Samosionek, Daniel Słobodzian, Szymon Słodki, Mateusz Wójtowicz, Arkadiusz Żyluk. |
|
Rozgrywki z udziałem
|
2001/02 - Liga okręgowa 2001/2002, grupa: Zielona Góra |
2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: lubuska |
2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Lubuski ZPN |
2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: lubuska |
2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Lubuski ZPN |
2003/04 - Baraże o udział w IV lidze, grupa: lubuska |
2004/05 - Liga okręgowa 2004/2005, grupa: Zielona Góra |
2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra |
2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Lubuski ZPN |
2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: lubuska |
2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra |
2006/07 - Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Zielona Góra |
2007/08 - Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Zielona Góra |
2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra |
2008/09 - Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Zielona Góra |
2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra |
2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Lubuski ZPN |
2009/10 - Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Zielona Góra |
2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra |
2010/11 - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Zielona Góra |
2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra |
2011/12 - Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Zielona Góra |
2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra |
2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Zielona Góra |
2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra |
2013/14 - IV liga 2013/2014, grupa: lubuska |
2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra |
2014/15 - IV liga 2014/2015, grupa: lubuska |
2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra |
2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: dolnośląsko-lubuska |
2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra |
2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: lubuska |
2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra |
2017/18 - IV liga 2017/2018, grupa: lubuska |
2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra |
2018/19 - Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Zielona Góra |
2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra |
2019/20 - Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: Zielona Góra |
2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra |
2020/21 - Jako Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Zielona Góra |
2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra |
2021/22 - Jako Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Zielona Góra |
2021/22 - Puchar Polski 2021/2022, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra |
2022/23 - Jako IV liga 2022/2023, grupa: lubuska |
2022/23 - Puchar Polski 2022/2023, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra |
2023/24 - Klasa okręgowa 2023/2024, grupa: Zielona Góra |
2023/24 - Puchar Polski 2023/2024, grupa: Lubuski ZPN - Zielona Góra |